Internet a já

17. dubna 2010 v 21:00 | Juliana | 
Ahojky,
moc vám děkuju za přízeň.Včera jsem měla návštěvnost 14 lidí a to je skvělé.Jako začátečník,co se blogování týče,jsem hrozně ráda,že aspoň někdo na můj blog zavítá.
Moc mě to baví.Internet přímo žeru.Kdybyste jen věděli,kde všude jsem zaregistrovaná.To už ani já sama nevím.E-mailovou schránkou počínaje a Facebookem konče.Zrovna předevčírem jsem náhodně zjistila,že mám na blogger.com zapomenutý blog.Ono to bylo vlastně pouhé torzo,jelikož jsem tam od té doby nenapsala ani jeden článek.To jsem už samozřejmě napravila a teď se tam nachází již články dva.Blog můžete najít pod jeho názvem,jež zní:Všechno a všichni,co mám ráda,na adrese bollyhindime.blogspot.com.
Na internetu jsem sice skoro pořád,to ale neznamená,že o něm nutně musím všechno vědět.To ale teď bude potřeba,jelikož ve středu odpoledne dělám zápočet právě z předmětu Internet a jeho využití.Nevím,nevím,ale moc toho zatím neumím.Jak náš pan učitel tvrdí:"Buďte rádi,že ke mě nechodíte na výpočetku,to byste museli počítat nějaké složitosti.Vždyť tady si jenom povídáme." A má pravdu,já počítat vůbec neumím,a nějaký povídavý předmět,i když o netu,snad okecat dokážu.Když mi budete držet pěsti,tak to zvládnu levou zadní.
A vy máte rádi internet?A bavila vás někdy výpočetka?
Slyšeli jste třeba někdy název kroucená dvojlinka či koaxiální kabel?Já to znám teda ze školy,ale jinak se tím absolutně nezabývám,jelikož mi to k ničemu není.Aspoň si to myslím.
Nejradši jen tak brouzdám po netu jako vy a sleduju vše,co mě zajímá.
V předmětu Internet a jeho využití jsem se mimojiné dozvěděla,že www vlastně není internet v pravém slova smyslu.Že je to jen ten world wide web a nemáme si to prý plést.Já tam ale stejně rozdíl nevidím.Vy ano? Když jsem to říkala doma taťkovi,též vůbec nechápal.
Mě je to fuk,já stejně nejsem ani nebudu žádný počítačový expert.Vystačím si s tím co vím,možná se něco málo doučím,ale moc velkou potřebu vědět spoustu věcí o netu a počítačích fakt nemám.
Budu ráda,když mi napíšete,jaký máte vy vztah k počítačům všeobecně.Možná se mezi čtenáři najdou i oni experti a já se něco přiučím.

Mějte se fajn.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 17. dubna 2010 v 21:28 | Reagovat

Kdybych neměla blog, tak opravdu nevím, co mám na internetu dělat. Většinu času, co jsem na počítači, trávím psaním na blog, čtením ostatních blogů apod. Baví mě to. Ten předmět Internet bych chtěla mít. Ale tak třeba se na vejšce poštěstí :-D. A co si tam vlastně povídáte?
Počítačový expert taky moc nejsem, ale umí toho asi nejvíc z naší rodiny :-D.
Výpočetka, to jako ivt mi nikdy nešla a jsem ráda, že ji ve třeťáku už nemáme.

2 Juliana Juliana | Web | 17. dubna 2010 v 21:36 | Reagovat

[1]: To já jsem většinu času na videích na Youtube a teď se samozřejmě snažím věnovat blogu.Taky mě to moc baví.
A budu ráda,když ten předmět úspěšně dokončím,protože to až tak zábavné povídání není,i když zajímavé to jakž takž je.
Probírali jsme například pojmy jako server,domény,počítačové sítě,IP adresy apod.Někoho to možná baví,ale já se radši zabývám něčím jiným.
Vidíš,u nás doma jsem taky přes počítač nejlepší já,taťka druhý a mamka holt na to nemá buňky,i když pár věcí zvládá.To se musí nechat.
Snad ti to s tím předmětem na výšce vyjde.Počítám,že jo,jelikož počítače se v dnešní době potřebujou skoro všude.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama