Mám zavirovaný počítač

19. dubna 2010 v 18:56 | Juliana
Ahojky,
mám smůlu.Včera jsem hledala na internetu na cizích stránkách informace o Ernestu Laguardiovi,o kterém připravuju článek do své nejnovější rubriky, a co se nestalo.Vletěl mi do počítače virus.Já mám bohužel vždy tak mizernou ochranu.Hrozně mě to štve.Ještě že má taťka notebook a na chvíli mě k němu pustil.Jen chci říct,že toho v těchto dnech zrovna moc nenapíšu.Budu mít takovou nucenou pauzu.
Od února mám zavirovaný počítač už potřetí.Mám souseda,co nám zajišťuje připojení k netu a ten mi  počítač i odvirovává,ale já těmto věcem dvakrát nerozumím a on mi nikdy nevysvětlí,co s tou ochranou mám pak dělat,kdy mi vyprší a tak.Možná jsem na to úplně blbá,ale tohle prostě není moje parketa.Nechce se mi zase dávat za to dvě stovky,no.Ale asi budu muset,protože bez netu já dlouho nevydržím.Ti z vás,co píší blog,mi jistě dají za pravdu.
Už je to potřetí a pro mě už to znamená jediné.Začít se starat o antivirovou ochranu svého počítače.Můžete mi poradit nějakou fakt dobrou?Soused mi tam dal AVG,je docela fajn,hned však vyprší a já na to vždy zapomenu.A to je skvělá zpráva pro viry.Je fakt,že je to zadarmo,bohužel pořádná ochrana něco stojí.První dva roky od doby,co jsem počítač dostala,jsem takové problémy neměla.Nevím,co se to teď děje.
No nic,aspoň budu mít čas se pořádně připravit na tu zkoušku z Internetu a jeho využití.Mám ale trochu blbý pocit,že to nedám.Snad budu mít štěstí.
Doufám,že jsem vás tímto článkem neobtěžovala.
Jen jsem cítila potřebu si postěžovat.

Mějte se hezky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 20. dubna 2010 v 17:05 | Reagovat

Na notebooku mám nějakej Trend Micro Internet Security, ale asi mi taky brzy vyprší. Na počítači máme Avast. Jsme s ním spokojení, dá se zdarma stáhnout a vůbec se za něj neplatí. Stačí akorát prodloužit licenci. Za AVG se podle mě platí. Teda vlastně mi to říkal strejda, kterej se nám stará o počítačovou techniku :-D. Asi máš vdycky nainstalovanou jenom zkušební verzi.

Tu zkoušku z Internetu dáš, musíš si věřit a říkat, že je to přece tak jednoduché téma. Všechno si můžeš vyzkoušet v praxi :-D. Teda teď se zavirovaným počítačem ne, no. A kolik tak toho učení máš na tuhle zkoušku, třeba v přepočtu na stránky. To mě zajímá.

2 JULIANA LÖRINCOVÁ JULIANA LÖRINCOVÁ | Web | 20. dubna 2010 v 20:46 | Reagovat

[1]: Ten Trend Security vůbec neznám.Avast jsme myslím kdysi měli,tak se k němu s radostí vrátím.Až mi vyprší to další AVG od souseda-teda nevím,kdy za ním s tím počítačem půjdu-stáhnu Avast a už to budu hlídat.Bylo by na čase,protože to odvirování začíná hodně lézt do peněz.Tedy v mém případě určitě.
A díky,snad máš pravdu.Poslal nám dvě delší prezentace,ze kterých jsem si zpracovala otázky.Mám to asi na čtrnáct A4.A je to spíš na okecání než na vyzkoušení v praxi.Jestli chceš,můžu ti ty papíry později poslat mailem,až budu mít kompl zase v pořádku.
Jako není to tak složitý,ale jsou tam věci,který trochu hůř lezou do hlavy,no.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama