Můj velmi vlezlý indický kámoš

12. dubna 2010 v 18:47 | Juliana | 
Ahoj,
rozhodla jsem se vám napsat něco o mém vlezlém indickém kámošovi.Samozřejmě si o něm nemyslím nic zlého,jen je prostě vlezlý.
Jmenuje se Ajay,teda vlastně Aravind.Patří k mým přátelům na Youtube.Znám jej od 17.srpna 2009.Je to Ind,ale žije v Torontu v Kanadě.Je přibližně stejně starý jako já,nevím přesné datum narození.Snad je i o něco mladší.Strašně rád mi posílá na youtube videa,jichž má zatím na kontě asi 118.Jsou to docela hezké videa z bollywoodských a kollywoodských filmů.Ptáte se,co je Kollywood?V podstatě to samé,co Bollywood,jen se jedná o filmy v tamilštině.
Ajay pochází z jihu Indie a mluví tamilsky a též hindsky.I angličtinu má  skvělou.Jak já mu to závidím!
Vždycky na mě naléhal,ať si pořídím Facebook,že bychom si chatovali.Já neměla chuť se zase někam registrovat.Na celém internetu už mám spoustu účtů.Řekla jsem mu to a tak jsme si dál psali zprávy na youtube.Ale v listopadu jsem si ten Facebook přece jen pořídila.Jen ne kvůli Aravindovi,který se mi už tak často neozýval.Nakonec jsme si zase po čase začali psát,tak jsem mu nakonec prozradila,že ten Face už konečně mám.A to jsem asi neměla dělat,protože od té doby na mě pořád číhá.Chce si furt psát,a proto na Facebook už dvakrát nechodím.
V sobotu jsem však měla smůlu....Zrovna jsem psala zprávu kámošce Saleze,o které se zmíním podrobně někdy jindy,když skočil Ajay na chat.Jak mi blbne net,všechno mi v tu chvíli zamrzlo.
Byla jsem naštvaná.Zprávu už jsem nedopsala,bohužel.Nakonec se to však spravilo a já mohla komunikovat s Ajayem.
Byl v pohodě,jen po mě očividně jel.Ptal se,jak dlouho se koupu,v kolik vstávám a jestli ráda mluvím někdy vulgárně.No,to ještě šlo.Ale pak začal s kecy typu,že je mu horko a potřebuje obejmout.Tak jsem mu řekla:"Jestli se chceš objímat,řekni si své přítelkyni."Pak z něho vylezlo,že žádnou nemá.A on můj typ zrovna není,i když se s ním docela dobře povídá.Teda pokud zrovna blbě nekecá.Nechci ho tu samozřejmě nějak urážet,to nemám v úmyslu,jen ve mě vyvolává smích.Ale s tím svým "I like you" je až dojemný.
Jsem docela zvědavá,s čím na mě přijde příště. 
Ale je mi docela sympatický,to bych se mu neozývala.Člověk se musí občas něčemu upřímně zasmát.

Tak snad jsem Aravinda nějak neurazila.Ještě že neumí česky,asi bych měla problém.Ale radši mu adresu mého blogu neposkytnu.Člověk nikdy neví.

Mějte se fajn.
Juliana

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 13. dubna 2010 v 8:18 | Reagovat

Radši mu nic nedávej, existují překladače.
A ty umíš dobře hindsky?
A nechceš si změnit pozadí stránky? Špatně se to na některých místech čte.

2 Juliana Juliana | E-mail | Web | 13. dubna 2010 v 12:11 | Reagovat

To máš pravdu.Nebudu to riskovat,ještě by mě začal nesnášet.
A hindsky neumím skoro vůbec.A mrzí mě to.Ale jejich písmo docela dobře čtu.Aspoň ty základní znaky,které najdeš v jednom z březnových článků.
A pozadí jsem změnila.Nechala jsem to fixovat,tak se může číst nahoře nad fotkou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama