Partner

11. dubna 2010 v 17:50 | Juliana |  Fotky z bollywoodských filmů
Nazdar,lidičky,
jak jsem v předchozím článku psala o fotkách z bollywoodských filmů,tak už mám připravených několik fotek (bude jich trochu víc) z filmu Partner.Patří k mým nejoblíbenějším.
Kdo z vás někdy viděl film Hitch:Lék pro moderního muže s Willem Smithem v hlavní roli?Tak toto je remake z roku 2007.Já jsem viděla obě verze,ale první tu se Salmanem,a tu mám radši.I když Hitch je taky skvělej film.
Děj filmu zde popisovat nebudu,tato rubrika je zaměřená výhradně na fotky.Ale k obrázkům napíšu nějaké komentáře,jež děj trochu napoví.

Lara Dutta a Salman Khan
Salmana již jistě znáte z jednoho z mých starých článků.Zde se jmenuje Prem,což znamená láska.V tomhle filmu to sedí,jelikož jako Love Guru radí mužům,jak získat srdce svých vyvolených. Po jeho boku hraje další skvělá herečka Lara Dutta (Naina).

Katrina Kaif a Govinda
Druhý hlavní pár filmu tvoří Katrina Kaif (Priya),což je Salmanova skutečná přítelkyně,i když je od sebe dělí 19 let a Govinda (Bhaskar).
Poslední dobou však moc novinky nesleduju,takže netuším,zda jsou ještě spolu,protože se o jejich rozchodu psalo už opakovaně a nikdy to tak úplná pravda nebyla.

Govinda
Tohle je scéna s mojí oblíbenou písničkou Do you wanna partner.Kdo by ji chtěl slyšet a též stáhnout,najde ji na stránkách www.mastimag.com .Moc se mi líbí,ale radši mám remix,protože je o něco rychlejší.

Katrina a Govinda
Jedna z mých oblíbených scén.
Bhaskar přivezl Priyu po rande domů a je hrozně nervózní.Prem se jej snažil důkladně připravit.Radil mu,že když si žena začne hrát s klíči od domu,znamená to,že se ještě nechce rozloučit a ráda by se líbala.Jenže náš milý Bhaskar byl tak vyklepaný,že málem utekl.Nakonec si to však rozmyslel a onen polibek pak neměl chybu.
Bhaskar
Další super scéna.Bhaskar se chystal na pracovní poradu se šéfkou Priyou a dalšími kolegy.Prem se ho snažil trochu proškolit a do firmy přišel s ním.Bhaskar se před schůzí stavil na toaletě,kde si nedopatřením vystříkl vodu z kohoutku na kalhoty.A jelikož zde byl sám,neváhal si je svléknout.Mezitím mu zavolal Prem,že Priya již vchází do firmy.Celý natěšený Bhaskar vyběhl z koupelny a suverénně si vykračoval chodbou.Naproti němu Prem,který se jako obvykle díval po krásných ženách.Ty se něčemu smály a on vzápětí pochopil čemu.K němu se blížil veselý Bhaskar,ale jen v červených trenýrkách.
Bhaskar si to po Premově reakci uvědomil a zdrhal zpátky do koupelny pro kalhoty,kde se však nevyhl dalšímu výsměchu od kolegy.
Na schůzce se měl před Priyou zviditelnit a nějak ji šokovat.Jestli se mu to podařilo,si musíte již zjistit sami.Přece vám zde neprozradím úplně vše.

Ale je to vážně výborná komedie.Já ji viděla v originále s anglickými titulky a hodně jsem se nasmála,protože ona čtveřice v hlavních rolích byla fakt úžasná.Ráda si ten film zase někdy zopakuju.Taky získal dost ocenění.

Ještě několik fotek na závěr,ale již bez popisků:

z taneční scény
Sallu a Lara
Prem a Bhaskar
Prem a Bhaskar
Govinda a Katrina Kaif


Prem a Naina

taneční scéna-písnička Dupatta tera nau rang da
Mezi mé nejoblíbenější písničky z Partnera patří Dupatta tera nau rang da a Maria Maria.
Na výše uvedené adrese posuďte sami.

Tak snad vás film zaujal.Kdo už ho viděl,ví o čem mluvím,a kdo ne,zkoukněte ho jako já na www.youtube.com. Ale pozor,jen ti,co umí aspoň trochu anglicky, nebo že by hindsky?

Ahojky příště.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama