Tak tohle jsem já

18. dubna 2010 v 15:23 | Juliana | 
Jak již název napovídá,dozvíte se zase něco z mého života.Dokonce jsem si připravila i pár fotek,abyste věděli,čí články čtete.Já se včera konečně dozvěděla,jak vypadá moje blogová kamarádka.Je to moc fajn holka.Tímto se chci jí,i vám ostatním,pořádně představit.
Tak tedy:
Jmenuji se Juliana Lörincová,je mi 22 let-narozeniny slavím 25.listopadu.Již z dřívějška víte,že jsem vlastně poloviční Slovenka a moc ráda na Slovensko jezdím za celou svou obrovskou rodinou.
Mám doma už čtrnáctým rokem mého skvělého psa Ronyho,kterého jsme kdysi dostali od sousedů.Bylo to takhle.Soused,doteď náš kámoš,přišel s tím,jestli nechceme štěně.Mamka o něm nechtěla slyšet,stačil jí náš mourovatý kocour Mourek (původně Igorek);o něm však někdy jindy.
A tak Jenda,tak se náš soused jmenuje,taťku požádal,aby mu šel pomoct pejsky utopit.Jak to mamka slyšela,tak se slitovala a svolila.Tím zachránila jedno krásné štěňátko,které nám dělá radost i starosti už třináct let.
Ráda bych vám ukázala jeho fotku,ale bohužel žádnou šikovnou zrovna nemůžu najít.Dnes jsem hledala jednu konkrétní a při tom jsme se s mamkou zahleděly na staré fotky a mamka byla tak zaujatá,že nakonec rozbila hrnek s kávou.Zbytek kávy se rozlil po některých fotografiích a my měly co dělat,abychom tu spoušť daly zase do pořádku.Fotkám se naštěstí nic nestalo a co se týče hrnku,střepy přece přinášejí štěstí,nebo ne?
Můžu vám ale ukázat svého kocoura Mourka (Mourina),který teda je už asi dávno po smrti.Náš pes jej totiž již před dávnými časy vyhnal.
To je on a moje mamka:
Mamka s Mourkem
Je to již hodně let zpátky,neděste se těch cihlových zdí.My jsme v té době náš dům teprve stavěli.
A teď jsem na řadě já!
Tohle je fotka z konce devítky.Já jsem ta tmavovláska vlevo dole.
v 9.třídě
Měli jsme si všichni na sebe vzít montérky,ještě že náš taťka na stavbě domu montérky používal.
Stejně to byly fajn časy.
Na zdravce jsme si taky užily,zvláště na poslední zvonění.Já byla převlečená za malou pihovatou školačku.
poslední zvonění
Zdravku jsem dělala v Kyjově.Tohle je na náměstí.Škola stojí za námi za rohem.
Jak vy jste si užili poslední zvonění?Koho to ještě teprve čeká,tak se pořádně připravte.Byla to sranda a dostaly jsme hodně peněz na maturiťák.To tvrdé y není chyba.My byly ve třídě samé holky.
A poslední fotka,kterou vám dnes představím,pochází z roku 2007.Právě jsem nastoupila na Voš do Brna.Byla to též zdravka,ze které jsem však za rok zdrhla.
Byli jsme tehdy na týdenním sportovním týdnu,za nějž jsme pak dostali náš první zápočet.Též jsme se tam pomaloučku seznamovali.Jen ty sporty nám dali trochu zabrat.Tenis,freesbee,aerobic,baseball a též jsme lezli po horolezecké zdi.Tak to jsem fakt nezvládla.Ale byl to jinak skvělej týden.Dobře nám vařili,chodili jsme na túry,prostě pohoda.
Ubytování jsme měli na chatkách a ona fotka je právě odsud:
na Fiole
Tak zase o mě víte něco nového a taky,jak vypadám.
Mějte se moc krásně.

Juliana

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 18. dubna 2010 v 21:01 | Reagovat

Vyřiď mamce, že na té fotce má hustý háro :-D.
Ty se zdáš na té první fotce taková nejrozumější :-D. A na té poslední mi úplně připomínáš jednu paní učitelku ze základky.
Ta blogová kamarádka jsem já? Ó díky za tenhle článek i za přízvisko :-). I na svém druhém blogu mám pár fotek, jen se musí hledat :-D
http://divergent.blog.cz/1003/myslite-si-ze-se-divergent-girl-umi-bavit

2 Juliana Juliana | Web | 18. dubna 2010 v 21:12 | Reagovat

[1]: Moc dík.Vyřídím.
Nejrozumější?Tak to je pravda,to já tehdy ještě trochu rozumná byla.A na té fotce si připadám jakž takž hezká.Jinak,já se moc fotit neumím.Vždycky vypadám děsně.
Paní učitelku?A měla jsi ji ráda,nebo jsi ji nesnášela?
Ano,ta blogová kamarádka jsi ty.Byl to první výraz,co mě napadl.Prosím tě,jak se odkazuje přes jméno na jeho blog?Jak jsi to udělala ty u Mezinárodního článku se mnou?
A ty fotky časem pohledám,jen ne hned,protože mám bohužel už asi hodinu zavirovaný počítač,už potřetí za dva měsíce a už mi z toho fakt hrabe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama