To byl ale dlouhý týden!!

1. května 2010 v 20:03 | Juliana | 
Ahoj,
tak už jsem konečně zpátky!Bylo mi moc smutno.Ale vše se v dobré obrátilo a mám svůj počítač zase v pořádku,tedy bez virů.To však neznamená,že jsem s ním spokojená.Zjistila jsem totiž nějaký další problém.Tak to už je trochu moc.Nemůžu dokonce ani přidat na blog novou fotku,jelikož mám zas cosi v počítači blokováno a netuším,co s tím.
Musím si promluvit se sousedem,co mi s tím zase provedl.Vždy,když mi počítač vrátí,objevím na něm nějaké negativní změny,které mi už ale fakt začínají lézt na nervy.
Ale to teď nechám být.Ještě jednou.Jsem ráda,že jsem opět tu.Mrzí mě,že hned zpočátku mého blogu mám tyto problémy.Jak se mi začínala pomaloučku zvětšovat návštěvnost,teď zas klesla na bod mrazu.Například včera jen 4 lidé.Člověka (bloggera)to zamrzí.Chybí mi i má kamarádka Divergent Girl,už se mi dlouho neozvala.Ani se nedivím,když se na mém blogu vůbec nic nedělo.Ale hodlám to zase napravit.Ještě že jsem mohla i po zavirování psát ve školní knihovně.Ale moc jsem tomu nedala.Nechtělo se mi a chtěla jsem mít zase svůj počítač.
Jinak už musím honem začít studovat,protože se hopem blíží zápočtový týden a zkouškové.Moc se mi do toho teda nechce,ale dávám si závazek,že musím dát všechny zkoušky a zápočty napoprvé,abych měla klid.O prázdninách budu totiž celý měsíc na praxi.V knihovně a v muzeu.Jsem na to zvědavá.
Jak jsem nedávno psala o zápočtu z Internetu a jeho využití,tak ten se mi povedl.Jsem moc ráda.Bylo to děsné.Měli jsme ho psát v tak mrňavé místnůstce,ale jelikož nás bylo asi sedmdesát,tak se náš mladý učitel rozhodl,že přejdeme do auly,kde jsme měli přednášky.Jenže to bylo v jiné budově.Po cestě jsem se snažila něco zopakovat.Šlo to těžko.Vlezli jsme do budovy matematického ústavu,kde jsme zase museli čekat,protože byla aula zamčená,dokud nedošel asistent s klíči.Ty bohužel nepasovaly,takže další čekání.Nervozita stoupala.Konečně se otevřely dveře do auly a mi honem hledali nějaká vhodná místa.Měli jsme deset otázek a k tomu dva asistenty našeho pana učitele,kteří měli hlídat,zda neopisujeme.Lezli mi na nervy.Měla jsem tahák a neměla jak ho použít.Aula byla obrovská a za mými zády pořád přecházel jeden z "kontrolorů".Když jsem četla otázky,mé naděje se pomalu hroutily.Nevím jak,ale nakonec jsem se překonala a v nestřežené chvíli opsala odpověď na jednu otázku.Nestřežené,měla jsem pocit,že mě všichni viděli.Naštěstí jsem zápočet dostala.Moje první malé vítězství v tomto semestru.Jen tak dál.
Ale stejně to byl dlouhý týden bez mého počítače.Vlastně to byly týdny dva.Snad vyřeším i ty již zmiňované problémy ohledně blogu a dalších věcí.Potřebuju to tu dát trochu do pořádku.Můžete mi poradit?

Tak se mějte krásně.

Juliana

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 1. května 2010 v 21:06 | Reagovat

Promiň, že jsem se neozvala :-). Nechceš se mrknout na Facebook?
Vidíš, já jsem ti říkala, že tu zkoušku zvládneš :). Věřím, že zvládneš i všechny ostatní zkoušky.
A s čím chceš přesně poradit ohledně blogu? Počítadlo si nastavíš, když zajdeš do nastavení, klikneš v levém sloupci na Statistiky, dáš Registrovat (u Toplistu) a pak do té kolonky vložíš ID, které se ti zobrazí po tvé registraci. Asi to vysvětluju dost zmateně, co? Zkoušela jsem na nějakém blogu najít návod, ale nic pořádného jsem nenašla. Kdyby ti něco nebylo jasné, zeptej se.

2 Juliana Juliana | Web | 1. května 2010 v 21:16 | Reagovat

[1]:   Ráda si tě přidám na Facebook,jen neznám tvou přezdívku nebo celé jméno.A díky,jsem moc ráda,že si mi věřila ohledně té zkoušky.
Na návod na počitadlo už jsem před chvílí došla,ale s tím ID jsi mi poradila až ty.
A zmateně ty nikdy nevysvětluješ.
Já myslela,nějaký design,ať to tu není tak prázdné,víš?

3 Juliana Juliana | Web | 1. května 2010 v 22:53 | Reagovat

Už chápu.Ty sis mě přidala už 25.4.Sorry,já tam už dlouho nebyla.Už jsem tě ale potvrdila.Nějak jsem ten email předtím přehlédla.

4 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 2. května 2010 v 10:56 | Reagovat

Jo, design by to asi chtělo nový :-D. I když to není nejdůležitější část blogu. Já moc designy vyrábět neumím. Ten, co mám na blogu, tam je skoro od jeho začátku a měnit ho nechci. Líbí se mi. Tím chci říct, že jsem už dlouho žádný design nedělala. Ale zato jsem objevila nové funkce v grafickém programu. Už ho mám aspoň dva roky. :-D
Ale můžu ti sehnat někoho, kdo by ti design udělal. Chceš, aby na něm byl Ernesto?

5 Juliana Juliana | Web | 2. května 2010 v 11:04 | Reagovat

[4]:To by chtělo,jsem tu nová a vůbec netuším,jak na to.Ten tvůj se mi líbí,nechej si ho.
A to by bylo fajn,kdybys mi někoho sehnala.Jasně,že tam chci mít Ernesta.Jen bych si chtěla vybrat sama fotky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama