Zase ty zkoušky!

12. května 2010 v 23:03 | Juliana | 
Hopem se blíží zkouškové období a já zjišťuju,že moc informací zatím můj mozek nepobral.Ještě mi chybí dát dohromady několik seminárek,které mě teda zrovna moc nebaví a to nepočítám zpracovávání otázek k jednotlivým zkouškám.Mám z toho už trochu nervy.Bude to už na této škole mé čtvrté zkouškové.Tedy budu mít za sebou 4 semestry.
Ve školním roce 2007/2008 jsem však chodila rok na zdravotnickou  VOŠ do Brna,ale nyní jsem ráda,že jsem to tehdy vzdala.Tady se mi líbí mnohem víc.
Máme tu spoustu skvělých předmětů.Hlavně těch,jež se týkají dějin,jako např.Dějiny hmotné kultury,Dějiny knihoven a knihovnictví či Dějiny knižní kultury.Poslední dva z jmenovaných už mám splněno z dřívějška,ale ten první je na několik semestrů.
Je fakt,že jako všichni,tak i já nesnáším některé z předmětů.Nebo ne že bych je přímo nenáviděla,jen mi dvakrát moc neříkají a kdybych na ně nemusela chodit,bylo by mi líp.Mezi ně patří Ochrana životního prostředí.Nemám ten předmět v lásce už proto,že jej musím kvůli neodevzdanému projektu absolvovat ve třeťáku znovu.Přijde mi to hodně těžký.A takových předmětů je tu víc.Ale tím vás nebudu zatěžovat.
A jak vy se připravujete na zkoušky či písemky?A co maturita?
Já jsem jenom ráda,že tu už mám za sebou.Ale celkem to šlo.O matuře se podrobně zmíním jindy.Teď bych se měla jít ještě chvíli učit.Vlastně si dělám otázky do dějin umění a baví mě to.Posledních pár dní chodím spát kolem jedné v noci.
Taky rádi ponocujete nebo jste skřivani,kteří vstávají za svítání?
Mamka a já se v tomhle neshodneme.Ona je vyložený skřivan.Brzo jde spát a brzy vstává.
To já bych jako sova nemohla přežít.
Tak se mějte krásně a přeju hodně štěstí při přípravě na zkoušky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Divergent Girl Divergent Girl | Web | 13. května 2010 v 14:52 | Reagovat

Jak se připravuju na zkoušky a písemky? Nevím, asi tak normálně. ale takový ty, do kterých se toho musím strašně moc učit, třeba dějepis. Jako dějiny samy o sobě by mě bavily, ale musely by být podány jinak než jako s naším dějepisářem.
O maturitě se ještě nic pořádně neví, jestli bude státní nebo ne. A štve mě to. Už ani nevím, co chci. Asi spíš tu normální, protože státní není pořádně připravená.

Já asi spíš radši ponocuju, ale ne tak moc jako ty. Ráno však ráda spím déle, ale zase ne moc. Když se vzbudím a je půl desáté, už si říkám, že jsem zaspala a musím vstávat.

2 Wanny Wanny | Web | 14. května 2010 v 18:22 | Reagovat

Nechceš se prihlásit do vgs???

3 Juliana Juliana | Web | 14. května 2010 v 22:51 | Reagovat

[1]: Tak to ti toho dějepisáře moc nezávidím.Chtěla bych ho chvíli poslouchat,abych zjistila,jestli by mi dějiny znechutil nebo ne.
A maturitu bych brala tu normální.Vždy jsem měla hrůzu z té státní.Strašili s ní už tehdy,ale naštěstí nás minula.Přeju ti,ať ti matura v klidu vyjde.
To já si nikdy neříkám,že jsem zaspala.Já už mám bohužel takový zlozvyk.Pozdě chodit spát a pozdě taky vstávat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama